سه‌شنبه 8 خرداد 1403   08:00:51
1398/7/10 چهارشنبه
پایگاه های مرتبط
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
1393/11/5 یکشنبه

حضور و حیات مقتدرانه در دنیای کنونی جز در پرتو شکوفائی و توسعه علمی میسر نیست در چنین شرایطی نگرشها و باورهای دینی ما در  کنار فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی نیز معطوف به رشد هر چه بیشتر و بالندگی علمی است در قرن حاضر که دقت و سرعت تحولات علمی و فنی بیش از پیش سرعت یافته است، دانش مهمترین سرمایه کشورها به شمار آمده و اشتباه بودن تفکر تکیه برمنابع خام زیر زمینی مانند نفت و گاز بجای تکیه بر استعدادها ی انسانی بیش از گذشته آشکار شده است.

 در این میان دانشگاهها به عنوان نهادهای مسئول، آرمانخواه و پاسخگو به نیازهای جامعه در جهان پر شتاب و پر رقابت آینده وظیفه و نقش خطیری را در ارتقاء توان و منزلت اجتماعی جامعه به عهده دارند.

 در این خصوص حوزه معاونت آموزشی دانشگاه وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارد که مهمترین آن زمینه سازی و ایجاد بسترهای لازم برای تربیت و آموزش جوانان مستعد، خلاق، کار آفرین و اخلاق مدار از طریق طراحی، اجرا و کنترل ساز و کارهای آموزشی ارزیابی و استفاده از اساتید توانمند، مجرب و با انگیزه است. این حوزه وظیفه دارد در چهار چوب ضوابط و دستور العملهای ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با تعامل و بهره گیری از پشتیبانی  سایر بخش های دانشگاه و بخشهای مرتبط در ستاد وزارت در جهت نیل به اهداف آموزشی و توسعه، رشد و بالندگی علمی دانشگاه تلاش نماید.

معرفی افراد
دکتر حمیدرضا افتخاری
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی
دکتر مسیب زهره وند
مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی
دکتر مهدی قبولی
سرپرست گروه تحصیلات تکمیلی
دکتر علیرضا سلیمانی
سرپرست گروه حمایت از استعدادهای درخشان
حجت الاسلام دکتر یحیی نورمحمدی نجف آبادی
سرپرست گروه برنامه ریزی آموزشی
وحید تاجیک
رئیس اداره خدمات آموزشی
لیلا بیات نژاد
مسئول دفتر معاونت آموزشی
امکانات آموزشی دانشگاه ملایربيشتر
سامانه آموزش