جمعه 19 خرداد 1402   07:31:42
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر برگزار گردید 1402/3/16 سه‌شنبه
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر برگزار گردید
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر با حضور فرمانده سپاه شهرستان، رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مسئول بسیج اساتید استان همدان و جمعی اساتید و کارکنان دانشگاه برگزار گردید.
در این مراسم مسائل روز و شرایط کشور و دانشگاه ها و  نقش مهم و تاثیرگذار بسیج در این عرصه ها تاکید
در ابتدای مراسم حجت الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ملایر یاد و خاطره امام خمینی (ره) را گرامی داشت و گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی با دقت نظر بالا و آینده نگری، بسیج بویژه بسیج اساتید را پایه گذاری کردند و رهبر معظم انقلاب نیز دانشگاه و بسیج اساتید را بستر پرورش افرادی همچون شهید چمران می دانند.
وی با اشاره بر اینکه دانشگاه ملایر را فیضیه دانشگاه های استان همدان می دانند، افزود: نقش بسیج اساتید در انتقال امید و آینده نگری در دانشجویان بسیار مهم است.
در ادامه دکتر رحیمی روشن مسئول بسیج اساتید استان همدان ضمن گرامیداشت یاد بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای ۱۵ خرداد به پیشینه انقلاب های جهان اشاره کرد و گفت: در انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی (ره) ایدیولوژیست، فرمانده میدانی انقلاب، پایه گذار و معمار جامعه بعد از انقلاب بود و جمهوری اسلامی ایران از لحاظ ازدیگر انقلاب ها متمایز است.
سپس دکتر محمدی منش رئیس دانشگاه ضمن خیرمقدم و آرزوی توفیق مهمانان و مدعوین بیان کرد: بسیج شجره طیبه و از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود بسیج اساتید در دانشگاه ملایر با تکیه بر ظرفیت اساتید و مجموعه دانشگاه در ایجاد فضای علمی و آگاهی بخشی در دانشگاه و جامعه تاثیرگذار و اثربخش بوده است.
در ادامه سرهنگ فارسی فرمانده سپاه شهرستان ملایر از زحمات دکتر قراباغی در دوره مسئولیت ایشان قدردانی نمود و قبول مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه ملایر را به دکتر شجاعی تبریک گفت.
وی بر جایگاه والای بسیج و نقش مهم آن در دانشگاه و جامعه تاکید کرد و گفت: محبت به جوانان و فرزندان به منظور و جذب آنان و مقابله با توطئه دشمنان امری ضروری و مهم است.
دکتر قراباغی و دکتر شجاعی نیز یاد و خاطره امام راحل و شهدای 15 قیام خرداد را گرامی داشتند و در تبیین نقش مهم بسیج اساتید مطالبی را بیان کردند.
در پایان نشست از زحمات و تلاش های دکتر قراباغی در دوره مسئولیت بسیج اساتید دانشگاه تشکر و قدردانی گردید و حکم دکتر سید عبدالله شجاعی به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر اعطا شد.
با هدف بررسی ظرفیت ها، مشکلات و چالش های تولید انگور، محصولات جانبی و صنایع وابسته صورت گرفت: پنجمین همایش ملی انگور و کشمش در دانشگاه ملایر برگزار شد. 1402/3/10 چهارشنبه
با هدف بررسی ظرفیت ها، مشکلات و چالش های تولید انگور، محصولات جانبی و صنایع وابسته صورت گرفت: پنجمین همایش ملی انگور و کشمش در دانشگاه ملایر برگزار شد.
پنجمین همایش ملی انگور و کشمش با محورهای فرصت‌ها و چالش‌های بومی و اقلیمی، به‌نژادی و به‌باغی انگور، مدیریت منابع و بهره‌وری عوامل تولید، صنایع تبدیلی و تکمیلی اقتصاد و تجارت و پایداری و سلامت تولید با حضور نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، پژوهشگران، محققان، باغداران و کشاورزان از استان‌ها و شهرهای انگورخیز کشور در مرکز همایش‌های شهید حیدری دانشگاه ملایر برگزار شد.
ارزیابی محدودیت بیواقلیمی و قابلیت اراضی انگور آبی در منطقه ازندریان با استفاده از سیستم میکرولیز، چالش‌های انگور کاری ایران، اثر کیفیت نور بر ویژگی‌های فتوسنتزی و تبادلات گازی انگور رقم یاقوتی تحت تنش شوری در گلخانه، راهکارهای بهبود بهره‌وری مصرف آب در تاکستان‌ها با محوریت راهکارهای به‌باغی، پیش‌رس کردن انگور در گلخانه، بررسی تجارت بین‌الملل کشمش و انگور در ایران و دنیا، معرفی محصولات دانش‌بنیان کوهرنگ، اتحادیه باغداران و سیاست‌های کلان کشور در حوزه انگور و کشمش از جمله موضوع‌هایی بود که توسط پژوهشگران و محققان حوزه باغداری و کشاورزی ارائه شد.
در ابتدای همایش دکتر ختن لومعاون پژوهشی و فناوری ضمن خیرمقدم به مدعوین و مهمانان، گزارش مختصری از فعالیت ها و اقدامات پژوهشی دانشگاه ارائه داد و گفت: با توجه به فراگیری فعالیت های کشاورزی و باغداری در شهرستان، دانشگاه ملایر تلاش می کند در جهت اعتلای کشاورزی استان همدان و شهرستان ملایر گام بردارد و این مهم با توسعه پژوهش های موثر و کاربردی توسط اساتید و محققین امکانپذیر و قابل دسترسی است.
در ادامه دکتر دکامین رئیس پژوهشکده انگور و کشمش و دبیر علمی همایش حضور مسئولین، محققین، باغداران و فعالان حوزه کشاورزی و صنعت در این گردهمایی و همایش ملی را گرامی داشت و گفت: علم و دانش به سبب تاثیرگذاری مثبت و موثر در جامعه و ایجاد توانمندی و توانایی همواره از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی ادامه داد: با توجه به حجم تولید انگور و محصولات جانبی آن در شهرستان ملایر، این محصول آورده مالی مناسبی برای کشاورزان، فعالین حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی در پی دارد و جا دارد اقدامات و فعالیت های گسترده و مناسبی در راستای افزایش بهره وری در این حیطه انجام پذیرد.
رئیس پژوهشکده انگور و کشمش به مسئله مهم تغییر اقلیم در کشور و خشکسالی های اخیر، سرمازدگی سال جاری و خسارت های ناشی از آنها اشاره کرد و گفت:  هدف ما به عنوان تنها پژوهشکده انگور و کشمش در کشور، پایه گذاری و پیگیری فعالیت علمی در جهت توسعه کمی و کیفی تولیدات انگور و محصولات جانبی آن و هم اندیشی برای رفع مشکلات، مقابله با آفات، بیماریها و آسیب ها است.
مهندس کاکاوند رئیس اداره جهاد کشاورزی ملایر در این همایش شهرستان ملایر را به عنوان قطب باغبانی استان همدان و یکی از ظرفیت‌های بزرگ تولید انگور و مشتقات آن در کشور دانست و گفت: از ۲۳ هزار هکتار اراضی باغی در شهرستان ملایر، ۱۱ هزار و ۷۵۱ هکتار مختص باغ‌های انگور است و سالانه از این میزان سطح زیر کشت انگور، ۲۷۶ هزار تُن محصول انگور تولید که ۷۵ درصد انگور تولیدی به انواع کشمش تبدیل می‌شود.
وی با بیان اینکه برای حفظ و ارتقای بهره‌وری باغ‌های انگور، از سال گذشته اقداماتی در دستور کار است، بیان کرد: در این راستا برای تمام محصولات کشاورزی استان همدان نقشه راه تهیه شده که مفصل‌ترین آن مربوط به انگور است.
به گفته وی؛ تمام جزئیات مربوط به ارقام مختلف انگور از جمله نوع و زمان کاشت، نوع برداشت، فرآوری، آفات و بیماری‌ها، اقلیم مناسب، چگونگی افزایش بهره‌وری انگور دیده شده و به زودی با حضور وزیر جهاد کشاورزی رونمایی می‌شود.
مهندس کاکاوند همچنین یکی از بزرگترین مشکلات باغ‌های انگور این شهرستان را نوع و نحوه آبیاری عنوان کرد و گفت: نوع کشت انگور با شرایط اقلیمی و کاهش منابع آبی موجود سازگاری ندارد و در همین راستا از سال گذشته سیستم آبیاری نوین طراحی شد که با سیستم خرده مالکی، حقآبه و حجم آب ورودی منطبق است.
رئیس اداره جهاد کشاورزی ملایر با اشاره به خسارت سنگین سرمازدگی به باغ‌های انگور این شهرستان، اظهار داشت: ضرورت دارد بیمه باغ‌های انگور جدی‌تر دیده شود و در جانمایی باغ‌ها تجدیدنظر شود.
در بخش های مختلف این همایش مقالات و پژوهش های منتخب اساتید و پژوهشگران برجسته کشوری ارائه گردید و باغداران و کشاورزان نیز مشکلات، دغدغه‌ها، نیازها و مطالبات خود را بیان کردند.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در اختتامیه همایش ملی انگور و کشمش عنوان کرد: به منظور توسعه تجارت بین المللی انگور و محصولات وابسته، نیازمند تلاش بیشتر برای افزایش کیفیت و ارائه یک محصول مطلوب و در کلاس جهانی هستیم. 1402/3/10 چهارشنبه
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در اختتامیه همایش ملی انگور و کشمش عنوان کرد: به منظور توسعه تجارت بین المللی انگور و محصولات وابسته، نیازمند تلاش بیشتر برای افزایش کیفیت و ارائه یک محصول مطلوب و در کلاس جهانی هستیم.
دکتر بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با حضور در اختتامیه پنجمین همایش ملی انگور و کشمش، بر اهمیت فعالیت کشاورزان، باغداران، مروجین و صنایع وابسته به عنوان زنجیره تولید انگور و سایر محصولات مرتبط تاکید کرد و ضمن اشاره به لزوم کار علمی و عملی توأم در این زمینه، گفت: با توجه به ذائقه مشتریان در بازارهای جهانی و در جهت توسعه تجارت بین المللی این محصول مهم کشاورزی، نیازمند تلاش بیشتر در جهت افزایش کیفیت، ارتقاء وضعیت ظاهری، بسته بندی شکیل و ارائه یک محصول مطلوب و در کلاس جهانی به کشورهای هدف هستیم و این مسئله بازدهی مالی مناسب و ارزش افزوده قابل توجهی به دنبال خواهد داشت.
دکتر بیگی تداوم این قبیل همایش ها و گردهمایی ها به منظور تبادل نظر و تمرکز بر رفع مشکلات و مسائل مرتبط با این محصول استراتژیک را مهم قلمداد کرد و افزود: برگزاری این چنین نشست هایی اگر صرفا به صورت تبلیغاتی، تئوریک و غیرکاربردی باشد اثربخش نخواهد بود اما اگر خروجی آن رفع مسائل و مشکلاتی باشد که باغداران و کشاورزان عزیز به صورت زیسته با آن مواجه هستند بسیار ارزشمند و مفید خواهد بود و رویکرد برگزاری این همایش نیز چنین تعریف شده است.
رئیس دانشگاه ملایر در حاشیه پنجمین همایش ملی انگور و کشمش بیان کرد: تمرکز دانشگاه بر ایجاد فرصت‌های مناسب برای باغداران و کشاورزان است تا با ارائه آموزش‌های واقعی، محصولات باکیفیت‌تری تولید کنند. 1402/3/10 چهارشنبه
رئیس دانشگاه ملایر در حاشیه پنجمین همایش ملی انگور و کشمش بیان کرد: تمرکز دانشگاه بر ایجاد فرصت‌های مناسب برای باغداران و کشاورزان است تا با ارائه آموزش‌های واقعی، محصولات باکیفیت‌تری تولید کنند.
دکتر محمدی‌منش رئیس دانشگاه در حاشیه پنجمین همایش ملی انگور و کشمش و طی گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه بیان کرد: وظیفه و رسالت مهم این دانشگاه آموزش و تربیت نیروی انسانی مناسب و فعالیت پژوهشی و تحقیقاتی است و در همین راستا تمرکز دانشگاه بر ایجاد فرصت‌های مناسب برای باغداران و کشاورزان است تا با ارائه آموزش‌های واقعی، محصولات باکیفیت‌تری تولید کنند.
وی گفت: هدف اصلی ما تقویت ارتباط باغداران با پژوهشکده انگور و کشمش است و با توجه به فعالیت پژوهشکده انگور و کشمش به صورت تخصصی، دانشگاه ملایر تمایل دارد اعتباراتی را در این زمینه هزینه کند و برگزاری اینگونه همایش‌ها نیز جزیی از این اقدامات به شمار می‌رود.
وی برگزاری کارگاه‌های آموزشی، نهال‌کاری، هرس کردن و احصای نقاط قوت و ضعف حوزه انگور و کشمش را از دیگر اقدامات برشمرد و افزود: بخش دیگری از وظایف دانشگاه و پژوهشکده انگور و کشمش، شناسایی مشکلات در عرصه پژوهش در حوزه آب و خاک و کشت است تا با انجام تحقیقات مورد نیاز و استفاده از دانشگاه تحصیلات تکمیلی، بتوانیم برای انگور و کشمش به عنوان نماد جهانی، موثر باشیم.
رئیس دانشگاه ملایر اجرایی شدن این اهداف را برقراری هر چه بیشتر ارتباط تولیدکنندگان با پژوهشکده انگور و کشمش دانست و گفت: در عین حال نیاز است فضا را به گونه‌ای سازماندهی کنیم که از لحاظ کمی و کیفی، محصولات تولیدی را ارتقاء دهیم و به سلامت جامعه کمک کنیم.
وی با تاکید بر اینکه وظیفه پژوهشکده انگور و کشمش شناسایی چالش‌ها، آسیب‌ها و نقاط رشد و پیشرفت‌ها است، بیان کرد: این پژوهشکده موظف است طرح‌ها و پژوهش‌هایی را اجرایی کند که بر مبنای آن بتوان تحقیقات را پیش برد و اجرایی کرد.
به گفته وی؛ ممکن است روند تحقیقات برخی مشکلات در حوزه انگور و کشمش طولانی شود و برخی هم به سرعت قابل حل باشد.
رئیس دانشگاه ملایر خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ درصد مشکلات ما در حوزه انگور و کشمش در سطح استان و این شهرستان، با استفاده از انرژی و توان نیروی انسانی، اندیشمندان و اساتید قابل حل است و برای اجرای یک طرح و ایده نو نیز نیاز به سرمایه‌گذاری و استفاده از نیروهای جوان و نخبه داریم که امیدواریم این پژوهشکده بتواند تمامی این اهداف و برنامه‌ها را محقق کند.
موفقیت دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه ملایر در کسب رتبه برتر آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ 1402/3/8 دوشنبه
موفقیت دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه ملایر در کسب رتبه برتر آزمون دکتری سال ۱۴۰۱
مهدی صوفی زاده دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه ملایر، موفق به کسب رتبه ۱ در آزمون  دکتری سال 1402 رشته مدیریت قراردادهای نفت و گاز گردید.
دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه این موفقیت بزرگ را به ایشان و خانواده محترمشان، اساتید و دانشگاهیان دانشگاه ملایر تبریک عرض می نماید.
 
افتخار آفرینی تیم کوهنوردی دانشجویان دانشگاه ملایر در مسابقات کوهنوردی قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور 1402/3/8 دوشنبه
افتخار آفرینی تیم کوهنوردی دانشجویان دانشگاه ملایر در مسابقات کوهنوردی قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور
مسابقات کوهنوردی  قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید، در این مسابقات که در ارتفاعات توچال برگزار شد تیم دانشگاه ملایر با شایستگی به مقام سوم دست یافت و مدال برنز این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
اداره تربیت بدنی دانشگاه ملایر این موفقیت ارزشمند را به ورزشکاران با اخلاق و شایسته‌ و همچنین جامعه ورزش دانشگاه تبریک عرض می نماید.
اداره تربیت بدنی دانشگاه
به منظور تبادل نظر، هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات صورت گرفت: گردهمایی موکب داران و فعالان اربعینی استان همدان در دانشگاه ملایر 1402/3/6 شنبه
به منظور تبادل نظر، هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات صورت گرفت: گردهمایی موکب داران و فعالان اربعینی استان همدان در دانشگاه ملایر
گردهمایی موکب داران و فعالان اربعینی استان همدان با هدف تبادل نظر، هم افزایی و اشتراک گذاری تجربیات و همچنین طرح و پیگیری مسائل و مشکلات پیش رو در دانشگاه ملایر برگزار گردید.
در ابتدای نشست دکتر سلیمانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن خیر مقدم به موکب داران، مطالبی در خصوص فعالیت های فرهنگی دانشگاه بیان کرد و بر انجام فعالیت های فرهنگی و فرهنگ سازی در مواکب در کنار پذیرایی از زائرین تاکید کرد.
در ادامه سید رضا موسوی رئیس ستاد خدمت گذاران اربعین در استان همدان ضمن خیر مقدم به همه موکب داران و تشکر از میزبانی دانشگاه به بیان خاطراتی در خصوص اربعین وبرپایی موکب پرداخت ودر راستای حل موانع وپیگیری رفع مشکلات موکب داران اعلام آمادگی نمود.
در بخش دیگری از این نشست آقای حسن رضا نیا معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار بر پیگیری مشکلات و موارد مطرح شده توسط موکب داران تاکید کرد و مقررگردید به منظور برسی دقیق تر، جلسه ای با حضور همه موکب داران و مسئولین مرتبط دراستانداری همدان برگزارگردد.
در پایان مراسم شرکت کنندگان پس از اقامه نماز ظهر وعصر، مهمان خوان پربرکت موکب امام رضا(ع)شهرستان ملایر بودند.
 
امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه ملایر و سازمان انرژی اتمی 1402/3/5 جمعه
امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه ملایر و سازمان انرژی اتمی
تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه ملایر و شرکت توسعه کاربرد پرتوهای سازمان انرژی اتمی ایران امضاء شد.
در راستای تقویت همکاری های علمی و پژوهشی دانشگاه، سازمان انرژی اتمی و صنایع مرتبط، این تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی بمنظور میکروب زدایی و پرتودهی مواد غذایی، پزشکی و پلیمری انجام شده است.
 دکتر محمدی منش رئیس دانشگاه، دکتر شیرمردی معاون سازمان انرژی اتمی و مدیر عامل شرکت توسعه کاربرد پرتوهای سازمان انرژی؛ حجت الاسلام آزادی خواه نماینده محترم مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی و دکتر ملکی مدیر عامل مرکز پرتو دهی غرب کشور امضاء کنندگان این تفاهم نامه بر ضرورت استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه ملایر در این عرصه تاکید کردند و مقرر شد در جلساتی مشترک راهکارهای اجرایی کردن تفاهم نامه با جدیت پیگیری شود. رشته های زیست شناسی، کشاورزی، شیمی، فیزیک و مواد، منابع طبیعی، برق و پژوهشکده کشمش و انگور در این در این حوزه می توانند فعالیت داشته باشند.
دانشگاه ملایر از حمایت ها و تلاش های حجت الاسلام و المسلمین آزادی خواه نماینده محترم مردم شریف ملایر در مجلس شورای اسلامی که منجر به امضای این تفاهم نامه شد؛ تشکر می نماید.

بخش های مهم این تفاهم نامه به شرح زیر است:
با عنایت به اهمیت بررسی علمی مشکلات و رفع نیازهای موجود از طریق بهره گیری از ظرفیت های مراکز دانشگاهی و به منظور فراهم آوردن زمینه مساعد برای تعامل سازنده بین مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی، تفاهم نامه همکاری سه جانبه فناورانه در حوزه کشاورزی، صنعت و سلامت فی مابین شرکت توسعه کاربرد پرتوها و شرکت دیدار و دانشگاه ملایر منعقد گردید.

اهداف تفاهم نامه:

- حمایت و تسریع در روند انتقال دانش فنی و فناوری و کمک به حل مسائل و چالش های بخش کشاورزی صنعت پزشکی و دامپزشکی
- بهره مندی از توان علمی و تجهیزاتی یکدیگر در جهت توسعه علم و فناوری اصلی یک کشور و همکاری در زمینه فعالیت های پژوهشی و آموزشی

موضوع تفاهم نامه
:

- همکاری فناورانه و پژوهشی در حوزه های کشاورزی (کنترل و دفع آفات کشاورزی، اصلاح و تولید ارقام مهم گیاهان زراعی، باغی، زینتی دارویی، مرتعی و جنگلی و افزایش حاصلخیزی خاک) علوم دامی (تغذیه دام بهبود کیفیت خوراک مصرفی دام طیور، آبزیان و...) و شیلات
- توسعه امنیت غذایی و سلامت محصولات کشاورزی و دامی
- همکاری در جهت توسعه سامانه های پرتودهی صنعتی در سطح کشور
- بهره مندی طرفین از امکانات مشترک از قبیل نیروی انسانی امکانات و تجهیزات فنی
- تبیین دستاوردهای عظیم نظام جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف علوم فناورانه و دانش بنیان از جمله کاربرد انرژی صلح آمیز هسته ای در جهت ارتقا سطح سلامت و زندگی مردم و بهبود کیفیت محصولات صنعتی و کشاورزی
- ایجاد تسهیلات و بستر مناسب در برقراری ارتباط با مراکز رشد و فناوری کل کشور به منظور ،تولید بازاریابی فروش و بکارگیری دستاوردها و محصولات حاصل از پروژه های مشترک فی مابین شرکت توسعه کاربرد ،پرتوها دانشگاه ملایر و شرکت دیدار
- همکاری در جهت تشخیص و کنترل بیماری های دام طیور و آبزیان با استفاده از فناوری کاربرد پرتوها
- برگزاری نشست های علمی ،مشترک انتقال تجربیات و تبادل افکار و اطلاعات
- استفاده از امکانات طرفین به منظور برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های تخصصی
- تسهیلگری در تجاری سازی نتایج پروژه های مورد تحقیق
- همکاری طرفین در طراحی و اجرای گردهمایی های علمی داخلی و خارجی چاپ و انتشار نشریات مقالات و کتب علمی و تعریف و اجرای پایان نامه رساله دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه های تخصصی مورد نیاز با هدایت اعضای هیئت علمی دانشگاه ملایر به عنوان استاد راهنما و مشاور
- ایجاد تسهیلات در ارائه خدمات آزمایشگاهی و برنامه ریزی و اجرای پروژه های مشترک در زمینه های مورد توافق
بررسی روند اجرای پروژه دانشکده فنی و مهندسی 1402/3/4 پنجشنبه
بررسی روند اجرای پروژه دانشکده فنی و مهندسی
با حضور رئیس و معاون اداری و مالی دانشگاه روند اجرایی فاز یک پروژه دانشکده فنی و مهندسی بررسی شد.
در این بازدید ضمن بررسی وضعیت پروژه و اقدامات پیمانکار بر ضرورت تسریع در روند انجام کار تاکید شد.
در سفر ریاست محترم جمهوری به استان همدان ۸۰۰ میلیارد ریال به پروژه دانشکده فنی و مهندسی و کتابخانه مرکزی دانشگاه اختصاص یافت که با پرداخت بخش اول این اعتبار فعالیت اجرایی فاز یک پروژه با زیربنای ۴۵۰۰ متر آغاز شد و فرایند شروع مناقصه فاز دو پروژه شامل موتورخانه نیز آغاز شده است.
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
رتبه ممتاز دانشگاه ملایر در رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  ISC
دو عضو هیأت علمی دانشگاه ملایر در زمره برترین های کشور در زمینه همکاری با جامعه و صنعت قرار گرفتند.
هفت نفر از پژوهشگران دانشگاه ملایر در لیست پژوهشگران پراستناد دو درصد برتر جهان در سال ۲۰۲۲ قرار گرفتند.
دسترسی سریع
1399/8/10 شنبه
نماد اعتماد الکترونیکی دانشگاه ملایر
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

تماس با ما

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 84621-65741

تلفن: 32456518-81-98

pr[at]malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید