دوشنبه 29 دی 1399   17:17:56
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
1399/10/15 دوشنبه
راهنمای دانشجویان جدیدالورود و راه های ارتباط با دانشگاه ملایر

به اطلاع دانشجویان و مراجعین محترم می رساند:

 به منظور تماس با گروه های آموزشی و بیان سوالات مرتبط با گروه، از پست الکترونیک مدیران گروه ها استفاده نمایند.

به منظور بیان سوالات و مسائل آموزشی، از طریق واتساپ برای کارشناسان آموزش دانشکده ها پیام ارسال نمائید.
اطلاعات تماس آموزش دانشکده ها
ردیف دانشکده شماره واتساپ
1 منابع طبیعی و محیط زیست 09181501408
2 عمران و معماری 09335875432
3 علوم پایه 09034701591
4 فنی و مهندسی 09029465600
5 علوم ریاضی و آمار 09183507614
6 ادبیات و علوم انسانی 09187281239
7 کشاورزی 09183531491

همچنین اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در صفحه «
راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » درج شده و قابل دسترسی است. (صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر: https://malayeru.ac.ir/st-register )
1399/10/25 پنجشنبه
انتخاب رابط گزینش کارکنان دانشگاه ملایر به عنوان برگزیده در هسته های گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
همزمان با 15 دی ماه روز گزینش و با اعلام هیئت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آقای داود صلواتی رابط گزینش کارکنان دانشگاه ملایر به عنوان رابط گزینش برگزیده هسته های گزینش کارکنان این وزارت انتخاب و از برنامه ها، فعالیت ها و تلاش های مجدانه و شایسته ایشان تقدیر به عمل آمد.
دفتر ریاست و روابط عمومی این موفقیت را به ایشان و مجموعه دانشگاه ملایر تبریک عرض نموده، از خداوند منان تعالی و کسب افتخارات بیشتر را در سایر زمینه ها خواستار است.
1399/10/24 چهارشنبه
مراسم سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه ملایر برگزار شد.
به مناسبت سالگرد شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، چهلم دانشمند شهید محسن فخری زاده و ارتحال علامه مصباح یزدی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس دانشگاه، مسئولین نهاد، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ملایر برگزار شد.
1399/10/23 سه‌شنبه
نشست رئیس دانشگاه و جمعی از کارکنان به منظور تسریع در تشکیل شورای صنفی در جهت پیگیری و رفع مسائل و مشکلات ایشان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین بر لزوم تسریع در روند قانونی و تشکیل شورای صنفی کارکنان تاکید نموده و آن را گام مثبتی در پیگیری مطالبات صنفی برشمرد.
وی همچنین با اشاره به مواردی از جمله وضعیت بودجه، رفاهیات اعضای هیات علمی و کارکنان و بهبود امکانات رفاهی دانشگاه گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، احکام اعضای غیرهیات علمی با اعمال افزایش ضرایب اعلامی توسط مراجع ذیصلاح "مرتبط با امتیازات فصل دهم" تقریبا نهایی شده و انشاءالله در اینده بسیار نزدیک اجرایی خواهد شد.
دکتر سایوند از پیگیری مجدد مجموعه دانشگاه به منظور تبدیل وضعیت سایر کارکنان قراردادی به پیمانی خبر داده و همچنین پیشنهاداتی را در خصوص اجرایی شدن برخی خدمات علمی، رفاهی و... متذکر شد.
در ادامه جلسه نیز حاضرین ضمن تبریک ارتقاء دکتر سایوند به مرتبه استادی، نظرات و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.
1399/10/22 دوشنبه
ارتقاء مرتبه عضو محترم هیات علمی دانشگاه ملایر
در نشست هیأت ممیزه دانشگاه بوعلی سینا که امروز دوشنبه ۲۲دی ۱۳۹۹ برگزار گردید، اعضاء محترم هیأت ممیزه پس از بررسی های تخصصی انجام شده به ارتقاء دکتر خسرو سایوند عضو هیأت علمی گروه ریاضی دانشگاه ملایر از دانشیاری به استادی رای مثبت دادند.
ضمن عرض تبریک به ایشان و جامعه دانشگاهی، توفیقات روز افزون اساتید دانشگاه ملایر را از خداوند متعال مسألت داریم.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ملایر
 
دکتر خسرو سایوند
1399/10/17 چهارشنبه
برگزاری مراسم گرامیداشت روز شهدای دانشجوی (شهدای هویزه) و گرامیداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
در سالروز گرامیداشت شهدای دانشجو و شهدای هویزه مراسم زیارت، غبارروبی و گل افشانی قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه ملایر توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در روز 16 دی ماه که به نام و یاد شهدای دانشجوی است برگزار گردید.
در این مراسم معنوی که به یاد و نام شهدای دانشجو و گرامیداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، مسئول بسیج اساتید دانشگاه دکتر حسن قراباغی دقایقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، از سخنان شهید شاخص این روز، دانشجوی شهید سید حسین علم الهدی یاد نموده و بر این نکته تاکید نمودند که وظیفه دانشجویان است که به صورت هفتگی دست نوشته ها و وصیت نامه های شهدا را مطالعه  و ارزش ها و آرمان های شهدا را یادآوری نمایند.
در پایان دانشگاهیان با نثار گل و شستشوی قبور شهدا با گلاب و خواندن زیارت نامه، یاد شهدا را گرامی داشتند.
 
1399/10/16 سه‌شنبه
امضاي سند همکاري في مابين صنف مبل و منبت ملاير و دانشگاه ملاير
به منظور ايجاد، گسترش، همفكري و همكاري هاي آموزشي- پژوهشي، سند همکاري ما بين صنف مبل و منبت ملایر و دانشگاه ملایر توافق و به امضاء رسيد. در اين جلسه که با حضور رئیس هيات مديره بازار مبل ملاير، رئیس انجمن توليد و صادر کنندگان مبل ملاير، نمايندگان اداره ميراث فرهنگي و صنايع دستي شهرستان ملاير و اتحاديه مبل و منبت ملاير، معاون پژوهشي دانشگاه، مسئول مرکز تحقيقات مبل و منبت دانشگاه، مدير پژوهشي و مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه در تاريخ 14 دي ماه در دانشگاه ملاير برگزار گرديد حاضرين به بحث و تبادل نظرات درخصوص مشکلات و معضلات صنعت مبل و منبت ملاير پرداخته و با امضاي اين سند، حد اعلاي تلاش خويش در جهت حل مشكلات و معضلات علمي- تحقيقاتي موضوع اين سند و همچنين ارتقاء صنعت مبل و منبت ملایر را اعلام نمودند.
پایش کووید 19 در دانشگاهبيشتر
خبرنامه آموزش عالی - ویژه نامه شماره 2 مقابله با ویروس کرونا
راه اندازی سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه
احتراما به اطلاع اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه می رساند سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه راه اندازی شد. لطفا به منظور پایش وضعیت سلامت خود و به صورت ماهیانه فرم مذکور را تکمیل نمائید.
شایان ذکر است در صورت مشاهده علائم کووید 19 در اولین فرصت مجددا این فرم را تکمیل نمائید.

سامانه خود اظهاری سلامت پرسنل دانشگاه ملایر در شرایط کرونا
کمیته بحران دانشگاه ملایر
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
دسترسی سریع
1399/8/10 شنبه
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 95863-65719

تلفن: 33339841-81-98

pr@malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید