پنجشنبه 13 آذر 1399   23:30:42
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
1399/9/2 یکشنبه
راهنمای دانشجویان جدیدالورود و راه های ارتباط با دانشگاه ملایر

به اطلاع دانشجویان و مراجعین محترم می رساند:

 به منظور تماس با گروه های آموزشی و بیان سوالات مرتبط با گروه، از پست الکترونیک مدیران گروه ها استفاده نمایند.

به منظور بیان سوالات و مسائل آموزشی، از طریق واتساپ برای کارشناسان آموزش دانشکده ها پیام ارسال نمائید.
اطلاعات تماس آموزش دانشکده ها
ردیف دانشکده شماره واتساپ
1 منابع طبیعی و محیط زیست 09181501408
2 عمران و معماری 09335875432
3 علوم پایه 09034701591
4 فنی و مهندسی 09029465600
5 علوم ریاضی و آمار 09183507614
6 ادبیات و علوم انسانی 09187281239
7 کشاورزی 09183531491

همچنین اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در صفحه «
راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » درج شده و قابل دسترسی است. (صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر: https://malayeru.ac.ir/st-register )
1399/9/9 یکشنبه
بیانیه بسیج اساتید وزارت علوم در پی ترور استاد شهید فخری زاده
بسم الله الرحمن الرحیم
فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَکُمْ وَلَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمَالَکُمْ
پس هرگز سست نشوید و (دشمنان را) به صلح (ذلّت‌بار) دعوت نکنید در حالی که شما برترید، و خداوند با شماست و چیزی از (ثواب) اعمالتان را کم نمی‌کند!
ملت بزرگ و شهیدپرور ایران بار دیگر یکی از فرزندان دلیر و برومند خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرد. استاد شهید دکتر محسن فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، به دست جنایتکارِ عناصر خود فروخته استکبار جهانی و مزدوران صهیونیسم بین الملل به شهادت رسید. جامعه علمی کشور و به ویژه بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شهادت این استاد گرانقدر را به محضر حضرت بقیت الله الاعظم ارواحنا فداه، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران، همه دانشگاهیان و خانواده محترم شهید تبریک و تسلیت عرض می نماید و اعلام می کند:
  • سنت خداوند بزرگ نشان می دهد که خون پاک شهدایی چون شهید والا مقام دکتر محسن فخری زاده، الهام بخش جوانان به ویژه دانشجویان این مرز و بوم و محرّک قلوب ایشان در راستای حرکت در مسیر توسعه و اعتلای ایران اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی خواهد بود. ملت ایران به خوبی به یاد دارد این سخن پیر مرادش خمینی کبیر(ره) را که فرمود: «همین شهادت ها پیروزی را بیمه می کند همین شهادت هاست که دشمن را رسوا می کند در دنیا».
  • ترور ‏دکتر محسن‌‌ فخری‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و موشکی و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مصداق بارز "تروریسم دولتی" است که با چراغ سبز ترامپ برای جلب حمایت صهیونیستها در حل بحران انتخاباتی و به امید تداوم دوره دوم ریاست جمهوری امریکا، بدست ایادی استکبار و صهیونیسم جهانی و همراهی و جاسوسی منافقان سرسپرده کوردل صورت گرفت. وظیفه دستگاه دیپلماسی کشور برخورد فعالانه در مجامع بین المللی و مطالبه موضع گیری علنی دولتهای غربی علیه این اقدام پست، ناجوانمردانه و "تروریسم دولتی" است. دولتهای اروپایی باید بدانند سکوت در برابر جنایت به معنای همدستی با شادی صهیونیستهاست و بدون هزینه نخواهد ماند.
  • دشمنان بدانند یقینا مردم شهیدپرور ایران مصمم تر و با انگیزه مضاعف برای اعتلای کلمه حق در جهان ایستادگی کرده و با همکاری ملتهای آزاده منطقه، غده بدخیم سرطانی رژیم صهیونیستی را  از ریشه برخواهند کند و نیروهای تروریست آمریکایی را از منطقه اخراج خواهند نمود. همچنین سازمانهای بین المللی و نهادهای به اصطلاح حقوق بشری که این روزها به ابزاری سیاسی برای فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی ایران بدل شده اند و چشمان خود را بر این گونه جنایات تروریستی بسته و می بندد؛ بدانند که نگرانی های مضحک آنان برای انجام ضربه متقابل علیه گروهک های تروریستی، رژیم جعلی اسرائیل و در رأس آنها نیروهای تروریست آمریکایی در منطقه مانع اقدام متقابل جمهوری اسلامی ایران نخواهد شد.
  • دشمنان این نظام مقدس، بویژه آن هایی که ضعف و زبونی برخی عناصر داخلی را فرصتی برای گسترش گستاخی و رذالت خود می بینند، بدانند که بر اساس وعده های الهی و با رهبری داهیانه حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله)، پیروزی نهایی از آن جبهه حق و ایران اسلامی است و شکست و عاقبتی تلخ در انتظار آنان است. ملت بزرگ ایران این پیام را به فتنه گران محور غربی-عبری-عربی می دهد که بوق های رسانه ای و تبلیغاتی و اشک تمساح آنان برای مزدوران تروریست مانع انتقام سخت نخواهد شد و ملت ایران از امروز برای انتقام لحظه شماری می نماید.
  •  دشمنان با این حرکتها به خیال خام خود می خواهند فضای رسانه ای و جو عمومی جامعه را به اشتباه محاسباتی بیندازند و از این طریق نظام مقتدر اسلامی را به تسلیم وادار نمایند، که این گونه اعمال مذبوحانه و از روی استیصال، به حول و قوّه الهی و به تعبیر امام راحل(ره) ملت ما را بیدارتر خواهدکرد. دشمنان نظام بدانند که این قبیل اقدامات بزدلانه نه تنها در اراده ملت ایران خللی وارد نمی کند که ما را در مسیر حرکت به سمت توسعه و اعتلای علمی برای استقلال و آزادی مستحکم تر، مقاوم تر و مصمم تر خواهد نمود.
  • بسیج اساتید وزارت علوم از نیروهای مسلح و جان برکف ملت ایران تقاضا دارد پاسخی قاطع و شایسته به این ددمنشی و خوی وحشیانه رژیم سفاک صهیونیستی بدهند و نیز انتظار دارد از آنجایی که دانشمند شهید علاوه بر کرسی استادی، جزو مقامات رسمی جمهوری اسلامی ایران نیز بود؛ دولت محترم و معاونت محترم امور بین الملل قوه قضائیه، با توجه به اعترافات و مستندات پیشین مقامات غربی و صهیونیستی در نشان کردن این دانشمند و چهره برجسته جهانی، برای تعقیب حقوقی  مقامات تروریست آن رژیم جعلی و همدستان  آمریکایی - اروپایی اش اقدام نمایند.
بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن محکوم نمودن این حرکت مذبوحانه و آدمکشی محرز که ناشی از ضعف و حقارت رژیم صهیونیستی و آمریکا و مغایر با تمامی قوانین بین المللی و نیز ضد منشور حقوق بشر است، وظیفه خود و همه دلسوزان ایران اسلامی را در این زمان خطیر، حفظ هوشیاری و انسجام ملی و وحدت کلمه می داند و عزم خود را بیش از پیش در راه دفاع از منافع ملی و پیشرفت همه جانبه کشور و دفاع از حقوق مشروع ملت ایران، جزم می نماید.
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون
بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری- 8 آذر ۱۳۹۹

 
1399/9/8 شنبه
پیام دانشگاهیان دانشگاه ملایر در پی شهادت دانشمند هسته‌ای ایران، شهید محسن فخری زاده
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ
شهادت، فوزی عظیم و حیاتی جاویدان عند ربهم یرزقون است. در گرامیداشت روز دریادلان ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهادت دانشمندی دیگر از فرزندان دانش هسته ای کشور، شهید محسن فخری زاده را که دانشنامه شهید بودن را قبل از شهید شدن از دانشگاه خدمت خالصانه و جهاد فی سبیل الله کسب نموده بودند تسلیت عرض نموده و آن را افتخاری بزرگ برای فرهنگ شهادت ایرانی اسلامی مردم نجیب و قدرت مند خود می دانیم.
شهادت در آسمان زندگی عزتمند و حیات شرافتمندانه پاداشی عظیم است که مقربان الهی و انسان های خدایی شده از حضرت خالق سبحان دریافت می کنند.
گرچه عروج این شهید والامقام غمی بزرگ و اندوهی سهمگین برای سالکان طریق حق و راهیان جبهه مقاومت و استکبارستیزی است. اما مستکبران، منافقان و خناسان بدانند و باور کنند که این شهادت ها باب حق طلبی آزادگان جهان را گشوده تر خواهد ساخت و بر عده و عُده آنها خواهد افزود.
این شهادت ها، نور ستارگان امید را بر دل های مشتاق عدالت و آزادگی می تاباند و تک سواران جبهه عشق و ایثار را محکم تر و قوی تر از گذشته آماده مبارزه و انتقامی سخت و طوفانی می سازد.
دست قدرت خداوند قادر متعال بالای همه دست هاست و بر مکر و حیله مکاران پیروز خواهد شد،
وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ
1399/9/6 پنجشنبه
افزایش توان و چگالی انرژی باتری ها و ابرخازن ها با فناوری نانو توسط پژوهشگران گروه مهندسی مواد دانشگاه ملایر
پژوهشگران گروه مهندسی مواد دانشگاه ملایر توانستند با استفاده از یک روش کاملاً نو و ابداعی دو مرحله ای برای تهیه الکترودهای ابرخازنی کامپوزیتی گرافن- هگزاسیانوفرات منگنز، خواص الکتروشیمیایی و قابلیت ذخیره سازی انرژی را در این ابرخازن ها به طور چشمگیری بهبود دهند.
پژوهشگران دانشگاه ملایر با استفاده از یک روش دو مرحله ای ساده و در عین حال کارآمد برای تهیه الکترودهای کامپوزیتی ابرخازنی و بدون بایندر شامل رسوب الکتروفورتیک بستر کربنی (در این تحقیق، نانوورقه های گرافن) و رسوب الکتروشیمیایی ماده فعال (در این تحقیق، نانومکعب های هگزاسیانوفرات منگنز) بر روی بستر کربنی، مساحت سطح ویژه و هدایت الکتریکی الکترود را افزایش دادند به طوری که در ظرفیت، توان و چرخه پذیری این ابرخازن ها افزایش قابل توجهی حاصل شد.
عقیده مجریان طرح بر این است که با روش به کار گرفته شده نه تنها کارایی الکترود مذکور بهبود می یابد، بلکه روشی نو و مؤثر در ساخت دیگر الکترودهای ابرخازنی یا باتری به سایر محققان معرفی می شود که منجر به پیشرفت در حوزه انرژی های پاک و تجدیدپذیر خواهد شد.
دکتر مهدی کزازی استادیار گروه مهندسی مواد دانشگاه ملایر و نویسنده مسئول این طرح با اشاره به لزوم توسعه انرژی پاک گفت: «عصر حاضر، دوره حفاظت محیط زیست و توسعه انرژی پاک و تجدیدپذیر است. مصرف سوخت های فسیلی به علت انتشار گازهای گلخانه ای و آلودگی هوا، محدود شده است. در این رابطه، منابع جایگزین انرژی همچون انرژی باد و انرژی خورشیدی، به عنوان راهکاری اساسی باید توسعه داده شوند. به هر حال، این منابع غیردائمی باید همواره با سامانه های ذخیره سازی انرژی همراه شوند تا بر مشکل فقدان گاه و بیگاه این منابع فائق آمده و از دسترسی دائمی انرژی اطمینان حاصل کرد. سامانه های الکتروشیمیایی، از قبیل ابرخازن ها که می توانند به طور مؤثری انرژی الکتریکی را ذخیره کنند و به هنگام نیاز تحویل دهند، نقش تعیین کننده ای را در این زمینه بازی می کنند. در این مقاله از یک روش کاملاً نو و ابداعی دو مرحله ای برای تهیه الکترودهای ابرخازنی کامپوزیتی گرافن- هگزاسیانوفرات منگنز استفاده شده است و در ادامه مشخصه یابی و خواص ذخیره سازی انرژی در این الکترودها به دقت مطالعه شدند. نتایج به دست آمده، بهبود قابل توجه خواص الکتروشیمیایی و قابلیت ذخیره سازی انرژی را در الکترودهای تهیه شده نشان می دهند.»
وی در ادامه گفت: «در طرح حاضر چندین نکته کلیدی دنبال شده است، از جمله اینکه در این طرح بر مبنای تجربیات طرح ها و مقالات قبلی، از یک روش دومرحله ای ساده و کارآمد برای تهیه الکترودهای ذخیره سازی انرژی ابرخازنی استفاده شده است که دارای چندین مزیت است. اول اینکه این روش به صورت رسوب مستقیم است و در آن از هیچ چسب و بایندر مخربی استفاده نمی شود. دوم اینکه در این روش از یک بستر کربنی استفاده می شود که در این کار از نانوورقه های گرافن بدین منظور استفاده شده است. این بستر رسانا علاوه بر بهبود هدایت ماده فعال هگزاسیانوفرات منگنز، سبب افزایش مساحت سطح ویژه آن شده و در نتیجه ظرفیت و توان افزایش می یابد. همچنین استفاده از ساختار نانومقیاس منظم در تهیه ماده فعال هگزاسیانوفرات منگنز به صورت نانومکعب است که سبب افزایش مساحت سطح ویژه و در نتیجه افزایش نرخ جریان دهی و توان ابرخازن می شود. همچنین، به دلیل اینکه نانومکعب ها به صورت منظم بر روی بستر نانوورقه های گرافن نشانده شدند، از آگلومره شدن آن ها جلوگیری شده است.»
دکتر کزازی درباره ویژگی های شاخص الکترودهای به کاررفته در این طرح گفت: «مواد فعال نانوساختار بر پایه هگزاسیانوفرات فلز به طور گسترده در ساخت الکترودهای انواع سامانه های ذخیره ساز الکتروشیمیایی انرژی مورد استفاده قرار گرفته اند که دلیل اصلی برای این مهم ساختار باز و تونلی آن ها است که سبب ورود و خروج نسبتاً آسان یون های الکترولیت به درون ساختار آن ها می شود. به همین خاطر این مواد فعال به طور گسترده در ساخت الکترودهای باتری های تک و یا چند ظرفیتی از قبیل باتری های سدیم- یون، منیزیم- یون و آلومینیوم- یون و همچنین انواع ابرخازن ها مورد استفاده قرار گرفته اند.»
وی همچنین در حوزه سیستم های ذخیره سازی انرژی به خصوص باتری های آلومینیوم- یون پایه آبی با کشور چین و جمهوری چک نیز همکاری داشته است.
از نتایج این تحقیق می توان در کارخانه های تولید باتری های لیتیمی و باتری های اسیدی سرب موجود در کشور بهره گرفت.
بخشی از مقاله حاصل پایان نامه کارشناسی ارشد خانم مهشید فاریابی به راهنمایی دکتر مهدی کزازی استادیار گروه مهندسی مواد دانشگاه ملایر و نویسنده مسئول این طرح بوده است که تحت حمایت مالی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور توسط دکتر کزازی تکمیل و مقاله آن نوشته شده است. این مقاله با عنوانElectrochemically anchored manganese hexacyanoferrate nanocubes on three-dimensional porous graphene scaffold: Towards a potential application in high-performance asymmetric supercapacitors برای انتشار در مجله JOURNAL OF POWER SOURCES با ضریب تأثیر ۷٫۴۶۷ موردپذیرش قرار گرفته است.
1399/8/30 جمعه
تقدیر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ملایر از پرسنل انتظامات
حجت الاسلام عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، حجت‌الاسلام شیری معاون نهاد و آقای فارسی مدیر حراست با حضور در جمع پرسنل زحمت کش انتظامات از ایشان که در این بیماری و درگیری کشور با ویروس کرونا در عرصه خدمت بوده و در راستای حفاظت از دانشگاه از هیچ کوششی دریغ ننموده اند، تقدیر بعمل آوردند.
در این دیدار هدایا و لوح سپاسی از طرف رئیس دانشگاه و مسئول نهاد رهبری دانشگاه به این عزیزان تقدیم شد.
1399/8/9 جمعه
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیات همراه از دانشگاه ملایر بازدید نمودند.
 روز پنج شنبه 8 آبان 99 دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری به همراه دکتر عبدالساده نیسی مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فنآوری پس از بازدید از دانشگاه ملایر در نشستی با حضور اعضای هیئت رئیسه و تعدادی از مدیران دانشگاه در خصوص فعالیت‌های انجام شده در حوزه پژوهشی، فناوری و ارتباط با صنعت به تبادل نظر پرداختند.
 در ابتدای جلسه دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن خیر مقدم به مهمانان، گزارشی از عملکرد دو ساله دانشگاه‌ملایر را ارائه نمود. ایشان ضمن توضیح میزان پیشرفت دانشگاه ملایر در دو سال اخیر، مسائل و مشکلات پیش رو و موانع موجود در راه پیشرفت امور پژوهشی را بیان نمود.
در ادامه دکتر رحیمی در خصوص ایجاد مراکز رشد، نوآوری و فناوری در دانشگاه و اهمیت همکاری موثر اعضای هیات علمی به خصوص در ایامی که به دلیل ویروس کرونا فعالیت آموزشی به صورت مجازی برگزار می گردد، تاکید نمود و بیان داشت: فرصتی فراهم است تا فعالیت پژوهشی اعضای هیات علمی با این مراکز با تلاشی مضاعف انجام شود.
ایشان با اشاره به پتانسیل های موجود در زمینه های مختلف کشاورزی شهرستان ملایر و وجود پژوهشکده انگور و کشمش اظهار امیدواری کرد که دانشگاه بتواند با توجه به تقاضای صنایع وابسته به انگور ارتباط تنگاتنگی با این صنعت برقرار نماید و برای برندسازی این محصول استراتژیک تلاش گردد.
بحث و تبادل نظر پیرامون گستردگی و پتانسیل های صنعت مبل و منبت شهرستان ملایر و تاثیرگذاری مرکز تحقیقات پیشرفته مبل و منبت دانشگاه ملایر به عنوان یک نهاد علمی در کنار این صنعت از دیگر محورهای مهم جلسه بود.
در پایان دکتر رحیمی به همراه اعضای جلسه از مراکز پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه بازدید به عمل آوردند.
 
1399/8/8 پنجشنبه
بیانیه دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه ملایر در پی توهین رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص)
باسمه تعالی
يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا لا تَتَّخِذوا بِطانَةً مِن دونِكُم لا يَألونَكُم خَبالًا وَدّوا ما عَنِتُّم قَد بَدَتِ البَغضاءُ مِن أَفواهِهِم وَما تُخفي صُدورُهُم أَكبَرُ  قَد بَيَّنّا لَكُمُ الآياتِ  إِن كُنتُم تَعقِلونَ (آل عمران/18)
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! محرم اسراری از غیر خود، انتخاب نکنید! آنها از هرگونه شرّ و فسادی در باره شما، کوتاهی نمی‌کنند. آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید. دشمنی از دهان (و کلام) شان آشکار شده؛ و آنچه در دلهایشان پنهان می‌دارند، از آن بزرگتر است. ما آیات را برای شما بیان کردیم اگر اندیشه کنید!
بار دیگر اوج نابخردی و عقب ماندگی غرب پر ادعا از زبان رییس دولت فرانسه نمایان شد، تا طرح قبح زدایی از مقدسات دینی بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون مسلمان این بار نه از یک روزنامه و رسانه غربی که از تریبون رسمی یک کشور غربی کلید بخورد و عمق دشمنی و خصومت حکومت های مستعمره رژیم صهیونیستی مشهود گردد. 
دولتی این جسارت را به پیشگاه مقدس نبی اکرم صلی الله علیه و آله و سلم انجام داد که متاسفانه به غلط پرچم دار آزادی و تمدن خوانده می شود در حالیکه بی اعتبار بودن این ادعا به کرات به اثبات رسیده و امروز مشخص شده است غرب وحشی و سفاک کاری جز هتک حرمت به جان و مال و عرض و مقدسات ندارد . دولتی که خود متهم به  بیش از یک سال سرکوب معترضان و منتقدان خود به روش های خشونت آمیز و عاجز از پاسخگویی مطالبات به حق مردم خود است به دنبال فرافکنی و ایجاد التهاب گزافه گویی می کند و این رییس جمهور، فرانسه را همچون برخی کشورهای خبیث منطقه که با وعده های پوچ آمریکایی به دنبال رابطه با رژیم سفاک اسراییل هستند به دست آموز سیاست های اربابان امریکایی و اسراییلی خود تبدیل نموده است. 
اهانت به محبوب قلوب قریب یک پنجم جمعیت جهان در حالی در دید این نابخردان آزادی بیان محسوب می شود که سخن گفتن از هولوکاست، زیر سوال بردن هویت یک جماعت محدود یهودی تلقی شده و ممنوع است. حکومتی که تاب تحمل روژه گارودی یک فیلسوف و نویسنده فرانسوی را ندارد چگونه از آزادی بیان سخن می گوید. دولت مردی که تفاوت آزادی بیان با اهانت به ارزش ها و اعتقادات دیگران را فهم نمی کند، چگونه به دنبال صلح و امنیت در منطقه خاورمیانه است. این مواضع به ظاهر متضاد خبر از باطنی سراسر بغض و عداوت از اسلام عزیز دارد. حجم سخنان وهن آلود به پیشگاه مقدس رحمه للعالمین (ص) و دین مبین اسلام نشان از احساس خطری بزرگ در پایگاه دشمنان اسلام دارد و گویی وعده الهی در شرف تحقق است .
ما اساتید و نخبگان دانشگاهی به محضر بقیه الله اعظم (عج) تسلیت عرض می نماییم و عذر تقصیر به پیشگاه مقدس ایشان داریم که در این خصوص کوتاهی نموده ایم و نباید اجازه می دادیم تا به ساحت نورانی نیر اعظم جسارتی می شد. 
همچنین ضمن محکوم نمودن سخنان شنیع و سخیف این به ظاهر مسئول دولت فرانسه، از دولت محترم جمهوری اسلامی درخواست می کنیم تجربه آزموده شده مماشات با غرب را که این بار حاصل آن نه فشار اقتصادی و تورم است بلکه بی حرمتی و اهانت به هویت و شخصیت ایران اسلامی است کنار بگذارد  و برخوردی از سنخ اشدا علی الکفار نسبت به این حرکت مذبوحانه دولت فرانسه داشته باشد. 
دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه ملایر
پایش کووید 19 در دانشگاهبيشتر
خبرنامه آموزش عالی - ویژه نامه شماره 2 مقابله با ویروس کرونا
راه اندازی سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه
احتراما به اطلاع اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه می رساند سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه راه اندازی شد. لطفا به منظور پایش وضعیت سلامت خود و به صورت ماهیانه فرم مذکور را تکمیل نمائید.
شایان ذکر است در صورت مشاهده علائم کووید 19 در اولین فرصت مجددا این فرم را تکمیل نمائید.

سامانه خود اظهاری سلامت پرسنل دانشگاه ملایر در شرایط کرونا
کمیته بحران دانشگاه ملایر
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
دسترسی سریع
1399/8/10 شنبه
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 95863-65719

تلفن: 33339841-81-98

pr@malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید