جمعه 29 تیر 1403   04:03:49
جهت مشاهده محتوا کلیک کنید
اخبار آموزشی و تحصیلات تکمیلیبيشتر
1403/1/21 سه‌شنبه اطلاعیه میهمانی، انتقال و تغییر رشته سال تحصیلی 1404- 1403
 به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی متقاضی میهمان و انتقال در سال‌تحصیلی 1404- 1403 می رساند درخواست خود را فقط از طریق سامانه جامع خدمات آموزشی وزارت متبوع به آدرس https://portal.saorg.ir ثبت کنند و از مراجعه حضوری به ادارات آموزش خودداری نمایند.

 تذکرات:
 • زمان ثبت تقاضاها از بیست فروردین لغایت سی و یکم اردیبهشت ‌ماه 1403می باشد و قابل تمدید نمی‌باشد.
 • دانشجویان متقاضی میهمان که در نیمسال دوم سال تحصیلی 1403- 1402 در این دانشگاه و یا دانشگاه دیگر میهمان    بوده‌اند نیز لازم است درخواست خود را در سامانه مذکور ثبت نمایند.
• متقاضیان تغییر رشته داخلی‌‌ و انتقال توأم با تغییر رشته طبق کارنامه محرمانه (ورودی1402) مقطع کارشناسی می بایست درخواست خود را از هشتم اردیبهشت ‌لغایت سی و یکم اردیبهشت ماه 1403 به صورت حضوری به دانشکده مربوطه ارائه و شخصاً مراحل لازم را از دانشکده مربوطه پیگیری نمایند.
 تذکر 1: هرگونه نقل ‌و انتقالات اعم ‌از‌ انتقال‌ و میهمانی، تنها در ‌اردیبهشت‌ 1403 و همراه با ثبت نام در سایت وزارت علوم امکان پذیر‌است و دانشجو ‌می‌ بایست حداقل یک نیمسال تحصیلی در‌ دانشگاه ملایر گذرانده و معدل کل حداقل 14 باشد.
 تذکر 2: نقل و انتقالات اعم از انتقال،انتقال توام با تغییر رشته، میهمانی و تمدید میهمانی، منوط به ثبت ریز نمرات نیمسال‌های تحصیلی تا نیمسال اول 1402می‌باشد.
 تذکر 3: دانشگاه از پذیرش درخواست حضوری و به صورت دستی دانشجویانی که به هر دلیل درخواست خود را درمهلت مقرر در سامانه ثبت ننموده باشند معذور می‌باشد.
تذکر4: لازم به ذکر است متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی درسامانه سجاد ثبت نام نمایند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ثبت نمایند.
تذکر5: دانشجویان متقاضی علاوه بر بارگذاری مستندات در سامانه نقل و انتقالات، می بایست حداکثر تا پایان سی و یکم اردیبهشت 1403 کپی مدارک را به کارشناس نقل و انتقالات آموزش کل دانشگاه سرکار خانم سلگی تحویل نمایند.
تذکر6: دانشجویان متقاضی میهمانی درصورتیکه دانشگاه مقصد با درخواست میهانی آنها موافقت نموده، ولی به هر دلیل از میهمانی خود صرف نظر نمایند می بایست دانشگاه مبدا را مطلع نمایند. درغیر اینصورت مسئولیت عواقب آن برعهده دانشجو می باشد.
تذکر7:  دانشجویانی که براساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده و به سایر دانشگاهها میهمان شده‌اند حداکثر40 واحد درسی را می توانند به صورت میهمان بگذرانند.
اداره کل امورآموزشی دانشگاه