پورتال دانشگاه ملایر :: دفتر ریاست و روابط عمومی

  دانشگاه ملایر دانشگاه ملایر
العربیه English
جمعه 15 آذر 1398   06:42:47
 
درباره دفتر ریاست و روابط عمومی

 

نیاز به شناخت و درک متقابل به منظور تسریع دردستیابی به مقاصد و اهداف ، امروزه درسازمانها و ادارات به عنوان یک اصل اساسی درمدیریت پذیرفته شده است.این ارتباط که ازآن به عنوان روابط عمومی یاد می شود یکی ازمهمترین و با ارزش ترین عوامل موثر در سرنوشت هرموسسه وگروه محسوب می گردد.

 Public Relations   در دهه اول قرن بیستم درآمریکا به صورت یک حرفه تخصصی درآمد. در ایران در سال 1345 اولین دفتر روابط عمومی توسط شرکت نفت راه اندازی شد. سپس درسایر سازمانها دفاتری به عنوان مراکز فراهم آوری ، مبادله اطلاعات وبرقراری ارتباطات دوسویه به منظور ایجاد حسن نیت وتفاهم گشوده شد.

ـ دردنیای امروز روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی درارزیابی وتقویت برنامه ها وپیشبرد اهداف سازمانها تلقی می گردند

روابط عمومی در جامعه به عنوان حلقه اتصال نهادها و سازمانها عمل میکند و در هماهنگ کردن اجزای مختلف ساختار اداری و توسعه ی مراکز فرهنگی و علمی نقش بسزایی دارد، روابط عمومی عنصر کلیدی در افزایش اعتماد به نفس، پیشرفت اقتصادی، یکپارچگی فرهنگی، مشارکت بین الملل و ارتقای تصویر کشور در دنیا می باشد.

  روابط عمومی دانشگاه وظیفه مهم اطلاع رسانی در یک مجموعه گسترده و دانشگاهی را بر عهده دارد ،‌مجموعه ای که هر روز صدها پدیده علمی قابل توجه در آن به وقوع می پیوندد. این مجموعه نقش مهمی در رابطه با تعامل دانشگاه ، اساتید ، دانشجویان و مراکز صنعتی به عهده دارد . انعکاس به موقع اخبار و دست آوردهای علمی و توسعه پژوهشی و تحقیقاتی در دانشگاه ها از دیگر فعالیت های روابط عمومی است.

آلبوم تصاویر دانشگاه ملایر
پایگاه های مرتبط

دانشگاه ملایر: ملایر،کیلومتر 4 جاده ملایر - اراک، دانشگاه ملایر کدپستی: 95863-65719

تعداد بازديد اين صفحه: 75243
تعداد بازديد از سايت: 27049148
تعداد بازديد زيرپورتال: 18131459
اين زيرپورتال امروز: 1912
در امروز: 2361
اين صفحه امروز: 18

راهنمای تلفن دانشگاه

تلفن سازمان مرکزی:33339841 081

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه ملایر می باشد.Copyright © 2018 www.malayeru.ac.ir All rights reserved