دوشنبه 5 آبان 1399   21:19:04
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
1399/7/29 سه‌شنبه
راهنمای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر، مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی
ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه ملایر و آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع پذیرفته شدگان در همه مقاطع می رساند فرآیند ثبت نام خود (الزاما اینترنتی و غیرحضوری و از طریق پست) را مطابق اطلاعیه های موجود در صفحه « راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » برای هر مقطع انتخاب نمائید.

لینک صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر: https://malayeru.ac.ir/st-register
 
1399/8/3 شنبه
دیدار جمعی از مسئولین دانشگاه ملایر با فرماندهان محترم نیروی انتظامی شهرستان ملایر به مناسبت هفته نیروی انتظامی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و بمنظور تشگر و قدردانی از زحمات و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل خدوم  آن در برقراری امنیت و آرامش دانشجویان مستقر در خوابگاههای دانشجویی ، معاونت دانشجویی و رئیس اداره خوابگاه های دانشجویی دانشگاه ملایربا  فرماندهان محترم نیروی انتظامی شهرستان ملایر دیدار کردند.

 
1399/7/25 جمعه
پیام تسلیت رئیس دانشگاه ملایر به مناسبت درگذشت خیر نیکوکار حاج حسین سعیدپور
وَالْبَاقِيَاتُ الصَّالِحَاتُ خَيْرٌ عِندَ رَبِّكَ ثَوَابًا وَخَيْرٌ أَمَلًا (کهف،۴۶)
كارهاى ماندگار شایسته، نزد پروردگارت پاداشى بهتر دارند و امید داشتن به آنها نیكوتر است.
خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خیر نیکوکار حاج حسین سعیدپور موجب تأسف و تألم فراوان شد. بزرگ مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت،  امور خیریه و انسان دوستانه است. نقش موثر این بزرگوار در ساخت دانشکده علوم انسانی و معارف قرآنی دانشگاه ملایر تا سالهای سال ثمره خیرات فراوان و ذخیره ثواب جاری برای آخرت آن مرحوم خواهد بود اینجانب با تاسف و تاثر، درگذشت این خیر بزرگوار را به خانواده محترم بویژه اخوان بزرگوار ایشان و جامعه خیرین تسلیت عرض نموده ،  از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.
خسرو سایوند
رئیس دانشگاه
1399/7/15 سه‌شنبه
تفاهم نامه همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر با انجمن ملی زنان کارآفرین
نظر به توانمند سازی دانشجویان دختر برای ورود به فضای کسب و کار و در راستای بهره مندی از ظرفیت های تشکل های مردم نهاد، تفاهم نامه همکاری بین معاونت فرهنگی و اجتماعی با انجمن ملی زنان کارآفرین به مدت 5 سال منعقد گردید.
اهم موارد مورد حمایت شامل:
1- هدایت و حمایت از پایان نامه های دانشجویی ارشد و دکتری در حوزه کارآفرینی
2- اجرای طرح های پژوهشی مورد نیاز حوزه کارآفرینی زنان
3- برگزاری سمینار، کارگاه، کنفرانس در حوزه کارآفرینی زنان
4- همکاری در حوزه مستند سازی ( کتاب، فیلم آموزشی ) در حوزه کارآفرینی زنان
علاقه مندان می توانند فعالیت های خود را در این زمینه با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ملایر در مسیر حمایت تفاهم نامه مذکور قرار دهند.
 
1399/7/15 سه‌شنبه
انعقاد تفاهم نامه همكاري علمی پژوهشي بین گروه تحقیقاتی ساخت پیشرفته دانشگاه صنعتی مالزی (UTM) و دانشگاه ملایر
با توجه به پیشرفت های محققین دانشگاه ملایر در زمینه تکنولوژی ساخت افزایشی، چاپ سه بعدی و فرآوری های لیزری مواد در سال های اخیر، به پیشنهاد گروه تحقیقاتی ساخت پیشرفته دانشگاه صنعتی مالزی (Advanced Manufacturing Research Group, UTM) تفاهم نامه همکاری علمی پژوهشي با دانشگاه ملایر منعقد گردید.
دانشگاه صنعتی مالزی (Universiti Teknologi Malaysia) قدیمی‌ترین و بزرگترین دانشگاه فنی مهندسی کشور مالزی است که با عنوان UTM نیز شناخته می‌شود. دانشگاه UTM مالزی در بین 200 دانشگاه برتر دنیا در رتبه بندی معتبر QS قرار گرفته است.
در چهارچوب این تفاهم نامه زمینه انجام و حمایت از طرحهای پژوهشی مشترک در زمینه ساخت افزایشی، ارتقا فعالیت های تبادلاتی شامل دستاوردهای علمی و انتشارات مشترک، سمینارها، کنفرانس ها، آموزش، دوره های اینترشیپی دانشجویان و اساتید، و نظارت و راهنمایی پروژه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم خواهد شد.
این تفاهم نامه با تلاش های آقای دکتر محمود مرادی، دانشیار گروه مهندسی مکانیک دانشگاه ملایر، به سرانجام رسیده است.
اساتید محترمی که زمینه پژوهشی شان مرتبط می باشد به منظور کسب اطلاعات بیشتر، می توانند با آقای دکتر مرادی تماس حاصل نمایند.
Universiti Teknologi Malaysia: https://www.utm.my
مدیریت امور بین الملل و دفتر سرپرستی دانشجویان غیر ایرانی
1399/7/8 سه‌شنبه
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران دانشگاه برگزار شد.
به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس و به منظور تکریم و پاسداشت ایثارگران دانشگاه مراسمی در محل گلزار شهدای گمنام با حضور اعضای هیئت علمی و کارکنان برگزار گردید.
در ابتدا جانباز و آزاده سرافراز حجت الاسلام والمسلمین حاج احمد فراهانی مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و مهمان ویژه مراسم در سخنانی به بیان اخلاص شهدا پرداخت و خاطراتی از اخلاص شهید والامقام شهید روحیان بیان نمود که با وجود سمت اطلاعات عملیات، خود را در خانواده به عنوان سرباز معرفی می نمود. وی همچنین به وصیت‌نامه شهید احدی که فرمود فقط یک جمله نگذارید امام تنها بماند اشاره نمود. وی در پایان به تبیین اهمیت حق‌الناس و مسئولیت‌های سخت و مهم جاماندگان از قافله شهدا در عمل به وظایف خود پرداخت.
 در ادامه دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر دفاع مقدس و اظهار خرسندی از وجود سه شهید گمنام در دانشگاه ملایر و تاثیر روحیه ایثارگری آنان در همه ابعاد زندگی دانشگاهیان از تلاش مضاعف دانشگاهیان دانشگاه ملایر در پیشبرد هرچه بیشتر امور علمی، پژوهشی و ... با توجه به شرایط اقتصادی و بیماری کرونا قدردانی نمود. وی نوید آینده ای روشن را برای این دانشگاه داده و بیان داشت انشاءالله در سال های آتی بتوانیم بر میزان تاثیرگذاری بیشتر در سطح جامعه علمی و کشور بیفزائیم.
1399/7/7 دوشنبه
عقد تفاهم نامه همکاری پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر با پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه شهید بهشتی
تفاهم‌نامه همکاری میان پژوهشکده گیاهان دارویی دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر به امضای روسای دو پژوهشکده رسید. در این راستا خانم دکتر بهناز عطائیان، معاون پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر ضمن ملاقات با دکتر علیرضا قاسم پور رئیس پژوهشکده گیاهان دارویی و بازدید از امکانات این پژوهشکده به معرفی امکانات و توانمندیهای پژوهشکده انگور و کشمش پرداخت. در چهارچوب این تفاهم نامه زمینه انجام طرحهای پژوهشی مشترک و همچنین انجام آنالیزهای آزمایشگاهی جهت شناسایی متابولیت های ثانویه و استخراج اقتصادی آنتی اکسیدان های انگور با  تاکید بر ارقام بومی کشور فراهم خواهد شد.
 
پایش کووید 19 در دانشگاهبيشتر
خبرنامه آموزش عالی - ویژه نامه شماره 2 مقابله با ویروس کرونا
راه اندازی سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه
احتراما به اطلاع اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه می رساند سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه راه اندازی شد. لطفا به منظور پایش وضعیت سلامت خود و به صورت ماهیانه فرم مذکور را تکمیل نمائید.
شایان ذکر است در صورت مشاهده علائم کووید 19 در اولین فرصت مجددا این فرم را تکمیل نمائید.

سامانه خود اظهاری سلامت پرسنل دانشگاه ملایر در شرایط کرونا
کمیته بحران دانشگاه ملایر
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
دسترسی سریع
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 95863-65719

تلفن: 33339841-81-98

pr@malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید