دوشنبه 24 خرداد 1400   04:26:45
جهت مشاهده محتوا کلیک کنید
اخبار دانشگاهبيشتر
1400/2/26 یکشنبه وضعیت فعالیت اداری دانشگاه از روز شنبه 18 اردیبهشت تا اطلاع ثانوی با توجه به وضعیت نارنجی شهر ملایر از لحاظ شیوع ویروس کرونا و را ه های ارتباط با حوزه هاي مختلف
به اطلاع کلیه مراجعین و دانشجویان گرامی می رساند با توجه به وضعیت نارنجی شهرستان ملایر از لحاظ شیوع ویروس کرونا و با عنایت به مصوبات سازمان امور اداری و استخدامی و ستاد استانی مدیریت کرونا، فعالیت اداری دانشگاه از روز شنبه 18 اردیبهشت 1400 تا اطلاع بعدی بصورت 3 روز حضور و 2 روز دورکاری در هفته می باشد. لازم به توضیح است خدمات الکترونیک و کلاس های مجازی طبق روال قبل برقرار می باشد.   
همچنین در موارد اضطراری و به منظور نگهداری و پشتیبانی از زیرساخت ها، تاسیسات، برگزاری کلاس های آنلاین و سایر خدمات مجازی در تمامی بخش های دانشگاه (اداری، مالی، آموزشی و دانشجویی) حضور افراد مربوطه بصورت حداقلی با هماهنگی مدیر مربوطه و اطلاع امور اداری صورت می گیرد.     
از همه مراجعین محترم خواهشمند است  به منظور حفظ سلامتی از مراجعه حضوری خودداری نموده و در موارد ضروری پیش از مراجعه از ساعت 8 الی 13 صرفا از طریق ارسال پیام در پیام رسان واتساپ از حضور واحد مربوطه اطمینان حاصل نمائید.  
لیست شماره های واتساپ بخش های مختلف به پیوست اطلاعیه قابل دریافت می باشد.


 به منظور تماس با گروه های آموزشی و بیان سوالات مرتبط با گروه، از پست الکترونیک مدیران گروه ها استفاده نمایند.

گروه های آموزشی و اطلاعات تماس مدیران گروه
فايلها
شماره حوزه هاي مختلف دانشگاه در پيام رسان واتساپ - ويژه ايام دورکاري.pdf 262.106 KB