دوشنبه 6 بهمن 1399   21:25:05
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
1399/10/30 سه‌شنبه
راهنمای دانشجویان جدیدالورود و راه های ارتباط با دانشگاه ملایر

به اطلاع دانشجویان و مراجعین محترم می رساند:

 به منظور تماس با گروه های آموزشی و بیان سوالات مرتبط با گروه، از پست الکترونیک مدیران گروه ها استفاده نمایند.

به منظور بیان سوالات و مسائل آموزشی، از طریق واتساپ برای کارشناسان آموزش دانشکده ها پیام ارسال نمائید.
اطلاعات تماس آموزش دانشکده ها
ردیف دانشکده شماره واتساپ
1 منابع طبیعی و محیط زیست 09181501408
2 عمران و معماری 09335875432
3 علوم پایه 09034701591
4 فنی و مهندسی 09029465600
5 علوم ریاضی و آمار 09183507614
6 ادبیات و علوم انسانی 09187281239
7 کشاورزی 09183531491

همچنین اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در صفحه «
راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » درج شده و قابل دسترسی است. (صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر: https://malayeru.ac.ir/st-register )
1399/11/5 یکشنبه
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر برگزار گردید
روز شنبه 4 بهمن 1399 مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر با حضور نماینده مردم شریف شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مدیر حراست، مسئول بسیج اساتید دانشگاه بوعلی و میهمانانی از سپاه استان و اعضای هیات علمی برگزار گردید.
در این مراسم ضمن بیان مسائل روز و شرایط کشور و دانشگاه ها بر نقش مهم و تاثیرگذار بسیج در این عرصه ها تاکید و از زحمات و فعالیت های ارزنده دکتر هادی بیگی نژاد مسئول سابق بسیج اساتید که در حال حاضر به عنوان نماینده مردم شریف شهرستان ملایر در مجلس شورای اسلامی انتخاب گردیده اند، تقدیر به عمل آمد.
همچنین حکم دکتر حسن قراباغی به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه ملایر اعطا شد.
 
1399/11/5 یکشنبه
دستورالعمل اجرایی تعیین ظرفیت راهنمایی پایان نامه و رساله تحصیلات تکمیلی اعضای هیئت علمی دانشگاه ملایر مصوب گردید.
 به منظور ارتقاء کیفیت، توزیع مناسب و ضابطه مند پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری در دانشکده‌ها/ پژوهشکده دانشگاه ملایر در چارچوب آیین نامه‌های ابلاغی و سیاست‌های وزارت علوم تحقیقات و فناوری، نحوه تعیین تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تحت راهنمایی هریک از اعضای هیئت علمی در چهل و سومین جلسه شورای دانشگاه مورخ 29 دی 1399 به تصویب رسید.
1399/11/5 یکشنبه
وزیر علوم با ارسال نامه‌ای به دکتر نوبخت خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه یکپارچه‌سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان دو وزارتخانه علوم و بهداشت شد.
دکتر منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با ارسال نامه‌ای به دکتر محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه مشترک و بررسی موضوع یکپارچه‌سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی در این نامه با تاکید بر موافقت و دستور معاون اول رئیس جمهوری مبنی بر تشکیل کار گروه مشترکی متشکل از نمایندگان وزارت علوم تحقیقات و فناوری؛ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه و بررسی روند و چگونگی اجرای موضوع شد.
در نامه وزیر علوم خطاب به رییس سازمان برنامه و بودجه آمده است: پیرو نامه شماره ۱۷۳۱۸۹/و مورخ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ در خصوص تشکیل کارگروه یکپارچه‌سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، موسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواهشمند است حسب تاکید معاون اول رئیس جمهوری دستور فرمایید به منظور رسیدگی به موضوع مورد اشاره و تشکیل جلسه تسریع لازم به عمل آید.
بر اساس این گزارش، دکتر غلامی پیش از این نیز رسیدگی به موضوع را از معاون اول رئیس جمهوری خواستار شده و اظهار کرده بود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حسب ماده یک قانون احکام دائمی طبق مقرراتی خاص و براساس آیین‌نامه‌های مصوب هیئت‌های امنا اداره می‌شوند و انتظار می‌رود حقوق و مزایای اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی (به‌جز کارکنان کادر درمانی که مشمول طرح تمام وقتی جغرافیایی هستند) یکسان باشد. اعمال مصوبات متفاوت در هیئت‌های امنای دو وزارت همواره موجب بروز عدم رضایت در بین اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهش و فناوری بوده است.
براساس پیشنهاد وزیر علوم، "به منظور رفع نارضایتی‌های موجود، کارگروهی متشکل از نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجة کشور تشکیل شود تا نسبت به یکپارچه‌سازی ضرایب حقوق و مزایای دو وزارتخانه، اقدام و پیشنهادات این کارگروه برای تصویب در دستور کار هیئت‌های امنای ذی‌ربط قرار گیرد. "
1399/10/25 پنجشنبه
انتخاب رابط گزینش کارکنان دانشگاه ملایر به عنوان برگزیده در هسته های گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
همزمان با 15 دی ماه روز گزینش و با اعلام هیئت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آقای داود صلواتی رابط گزینش کارکنان دانشگاه ملایر به عنوان رابط گزینش برگزیده هسته های گزینش کارکنان این وزارت انتخاب و از برنامه ها، فعالیت ها و تلاش های مجدانه و شایسته ایشان تقدیر به عمل آمد.
دفتر ریاست و روابط عمومی این موفقیت را به ایشان و مجموعه دانشگاه ملایر تبریک عرض نموده، از خداوند منان تعالی و کسب افتخارات بیشتر را در سایر زمینه ها خواستار است.
1399/10/24 چهارشنبه
مراسم سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه ملایر برگزار شد.
به مناسبت سالگرد شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، چهلم دانشمند شهید محسن فخری زاده و ارتحال علامه مصباح یزدی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس دانشگاه، مسئولین نهاد، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ملایر برگزار شد.
1399/10/23 سه‌شنبه
نشست رئیس دانشگاه و جمعی از کارکنان به منظور تسریع در تشکیل شورای صنفی در جهت پیگیری و رفع مسائل و مشکلات ایشان برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به حاضرین بر لزوم تسریع در روند قانونی و تشکیل شورای صنفی کارکنان تاکید نموده و آن را گام مثبتی در پیگیری مطالبات صنفی برشمرد.
وی همچنین با اشاره به مواردی از جمله وضعیت بودجه، رفاهیات اعضای هیات علمی و کارکنان و بهبود امکانات رفاهی دانشگاه گفت: با توجه به تصمیمات اتخاذ شده، احکام اعضای غیرهیات علمی با اعمال افزایش ضرایب اعلامی توسط مراجع ذیصلاح "مرتبط با امتیازات فصل دهم" تقریبا نهایی شده و انشاءالله در اینده بسیار نزدیک اجرایی خواهد شد.
دکتر سایوند از پیگیری مجدد مجموعه دانشگاه به منظور تبدیل وضعیت سایر کارکنان قراردادی به پیمانی خبر داده و همچنین پیشنهاداتی را در خصوص اجرایی شدن برخی خدمات علمی، رفاهی و... متذکر شد.
در ادامه جلسه نیز حاضرین ضمن تبریک ارتقاء دکتر سایوند به مرتبه استادی، نظرات و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.
پایش کووید 19 در دانشگاهبيشتر
خبرنامه آموزش عالی - ویژه نامه شماره 2 مقابله با ویروس کرونا
راه اندازی سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه
احتراما به اطلاع اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه می رساند سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه راه اندازی شد. لطفا به منظور پایش وضعیت سلامت خود و به صورت ماهیانه فرم مذکور را تکمیل نمائید.
شایان ذکر است در صورت مشاهده علائم کووید 19 در اولین فرصت مجددا این فرم را تکمیل نمائید.

سامانه خود اظهاری سلامت پرسنل دانشگاه ملایر در شرایط کرونا
کمیته بحران دانشگاه ملایر
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
دسترسی سریع
1399/8/10 شنبه
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 95863-65719

تلفن: 33339841-81-98

pr@malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید