دانشگاه ملایر دانشگاه ملایر
العربیه English
پنجشنبه 31 مرداد 1398   12:44:24
 
اخبار و اطلاعیه ها
1397/11/14 يكشنبه بیانیه دانشگاه ملایر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
اخبار دانشگاه ملایر

پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و برپایی حکومت اسلامی، نشانگر آزادی خواهی و تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. در چهلمین سالگرد ثمردهی نهال پربرکت انقلاب اسلامی، خدای را سپاس می گوئیم که توفیق خدمت در مجموعه ای علمی – فرهنگی نصیب مان شده است تا ادامه دهنده راه پر افتخار شهدا و امام شهدا باشیم که فرمودند: دانشگاه "مبدأ همه تحولات" است.

دهه مبارک فجر، دهه احیای ارزش ها، یادآور حماسه و ایثار ملت مومن و انقلابی ایران، روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (ره)، روز تجدید بیعت با رهبر فرزانه انقلاب و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در به بار نشستن نهال انقلاب و حفظ آن، مشارکت داشتند و صفحه ای زرین را در تاریخ حیات بشریت گشودند.

اینک در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، دانشگاهیان دانشگاه ملایر ضمن اعلام وفاداری خود به اسلام، آرمان های انقلاب، منویات حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خون شهدای این مرز و بوم و تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی عظیم و دشمن شکن 22 بهمن، همه اقشار مختلف ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت می کنند.

روابط عمومی دانشگاه ملایر

نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 556

دانشگاه ملایر: ملایر،کیلومتر 4 جاده ملایر - اراک، دانشگاه ملایر کدپستی: 95863-65719

راهنمای تلفن دانشگاه

تلفن سازمان مرکزی:33339841 081

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه ملایر می باشد.Copyright © 2018 www.malayeru.ac.ir All rights reserved