پورتال دانشگاه ملایر

چهارشنبه 30 بهمن 1398   14:11:41
اخبار دانشگاهبیشتر
1398/11/30 چهارشنبه
کسب دو مقام برتر توسط دانشگاه ملایر در اولین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری منطقه ۴ کشور

دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ملایر در اولین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری منطقه ۴ موفق به کسب رتبه اول در بخش اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه و رتبه دوم در بخش تبلیغات و انتشارات گردید.

این جشنواره روز سه شنبه ۲۹ بهمن ماه با حضور دکتر عبدالهی نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولین روابط عمومی های دانشگاه های منطقه ۴ برگزار گردید و از روابط عمومی های برتر تقدیر به عمل آمد.

در این جشنواره که به منظور ارزشیابی و همچنین توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی ها برگزار گردید، مستندات ارائه شده مربوط به عملکرد یک سال اخیر روابط عمومی های مراکز توسط هیأت محترم داوران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد بررسی، اعلام نظر و ارزیابی قرار گرفته و روابط عمومی های برتر در محورهای تخصصی این جشنواره مشخص شدند.

دفتر ریاست و روابط عمومی این موفقیت را به مجموعه دانشگاه ملایر تبریک عرض نموده، از خداوند منان تعالی و کسب افتخارات بیشتر را در سایر زمینه ها خواستار است.1398/11/28 دوشنبه
ارتقاء مرتبه عضو محترم هیأت علمی دانشگاه ملایر

در نشست هیأت ممیزه دانشگاه بوعلی سینا که روز دوشنبه 28 بهمن 1398 برگزار گردید، اعضای محترم هیأت ممیزه پس از بررسی های تخصصی انجام شده، به ارتقاء دکتر هادی بیگی نژاد از اعضای هیأت علمی گروه شیمی دانشگاه ملایر، از استادیاری به دانشیاری رای مثبت دادند.

ضمن عرض تبریک به ایشان، توفیقات روز افزون اساتید دانشگاه ملایر را از خداوند متعال مسألت داریم.

دفتر ریاست و روابط عمومی


دکتر هادی بیگی نژاد1398/11/27 يكشنبه
ضیافت ناهار با حضور اعضای هیأت رئیسه و بانوان کارمند دانشگاه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن برگزار گردید

روز شنبه 26 بهمن به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، ضیافت ناهار با حضور اعضای هیأت رئیسه و بانوان کارمند دانشگاه در سالن غذاخوری مرکزی برگزار گردید.

در این مراسم خانم دکتر مرتضوی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان و خانواده ضمن تبریک روز زن سخنانی در رابطه با حوزه خود بیان نمود و خواهان گسترش روابط بانوان دانشگاه با این حوزه گردید.

در ادامه دکتر سایوند رئیس دانشگاه ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت روز زن، از همکاری صمیمانه کارکنان بخصوص بانوان در پیشبرد هر چه بیشتر امور دانشگاه تقدیر نمود.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز روز زن را به همکاران تبریک گفت.

1398/11/16 چهارشنبه
ضیافت اندیشه اعضای هیات علمی دانشگاه ملایر برگزار گردید

ضیافت اندیشه اعضای هیات علمی دانشگاه ملایر روز های 12 لغایت 14 بهمن ماه به همت دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونت های آموزشی و تحصیلات تکمیلی، توسعه و پشتیبانی و با حضور پررنگ اعضای هیات علمی دانشگاه با محورهای سبک زندگی، مهدویت و بینش سیاسی برگزار گردید. در این ضیافت از حضور اساتید مجرب سطح کشور در این محورها همچون دکتر همایون، دکتر نعیمی، دکتر ردادی و حجت الاسلام دکتر شهبازی و حجت الاسلام شیری استفاده گردید. همچنین در این ضیافت با حضور در کنار حرم شهدای گمنام دانشگاه به مقام شامخ ایشان ادای احترام گردید.

 دکتر اعتمادی زاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در  آئین افتتاحیه این طرح  ضمن تبریک ایام دهه فجر و تشکر از اساتید بابت زحمات ترم 981، در خصوص ضیافت اندیشه و بحث آموزش سخنانی بیان و آموزش را نوعی ارتباط بین افراد عنوان کرد.

در ادامه دبیر هم اندیشی اساتید دکتر افتخاری درخصوص اهداف برگزاری ضیافت اندیشه و مشخصات این دوره توضیحاتی ارائه داد.
در ادامه مسئول نهاد رهبری حجت الاسلام عباسی در خصوص شرایط منطقه، شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش و تحولات منطقه، همچنین در خصوص رسالت اساتید در حوزه فرهنگی سخنانی بیان نمود.
در پایان آئین افتتاحیه دکتر چگل معاون پژوهش و فناوری در خصوص آزاداندیشی در حوزه پژوهشی و مشارکت اساتید در نشست های هم اندیشی حوزه پژوهشی مواردی را بیان کرد.

 همچنین دکتر سایوند رئیس دانشگاه در آئین اختتامیه طرح در خصوص شرایط دانشگاه و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و آزمایشگاه های دانشگاه با هدف ایجاد استقلال مالی و همچنین مشکلات و چالش های موجود ایراد سخنانی بیان نمود.

در پایان گزارشی از برنامه سه روزه ضیافت ارائه گردید و همچنین از حضور اساتید و استقبال پرشور ایشان تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

1398/11/14 دوشنبه
افتخار آفرینی تیم تکواندو پسران دانشگاه ملایر

مسابقات تکواندو قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی منطقه ۴ کشور با حضور ۹ تیم به میزبانی دانشگاه صنعتی اراک برگزار گردید که در پایان این مسابقات احسان کفش نوچی در بخش پومسه با شایستگی به مقام قهرمانی رسید و سهمیه شرکت در المپیاد دانشجویی کشوری را کسب نمود.

همچنین عرفان قبادی در دو بخش پومسه و کیوروگی حائز کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

 اداره تربیت بدنی دانشگاه این موفقیت ارزشمند را به اعضای تیم و جامعه ورزشی دانشگاه تبریک عرض می نماید.

1398/11/13 يكشنبه
پیام دانشگاهیان دانشگاه ملایر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

دهه مبارک فجر سرآغاز طلوع خورشید انقلاب اسلامی است، روزی که نور بر ظلمت و تاریکی غلبه کرد و در پرتو طلوع فجر، اسلام حیاتی دوباره یافت. این ایام مبارک و غرور آفرین تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با فریاد رسای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با رهبری داهیانه امام خمینی (ره)، سرافرازی و عزت ایران اسلامی را بنیان نهادند.

و اینک در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با وجود تمامی توطئه ها و دسیسه های دشمنان، ایران عزیز همچنان با قدرت و صلابت در تمامی عرصه ها افتخارآفرین است.

دانشگاهیان دانشگاه ملایر ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تجدید میثاق با آرمان های متعالی انقلاب اسلامی، خالصانه ترین درود خود را به روان پاک شهدا، امام شهدا و تمامی ملت ایران تقدیم می دارند.

از خداوند منان تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای سرزمین پرافتخارمان را خواستاریم.

1398/10/30 دوشنبه
طراحی و پیاده سازی قالب گرافیکی جدید وب سایت دانشگاه

قالب گرافیکی جدید وب سایت دانشگاه ملایر بر پایه استانداردها و تکنیک های طراحی سایت توسط کارشناسان حوزه روابط عمومی دانشگاه طراحی و پیاده سازی شده است.

برای طراحی این قالب نیازهای کاربران محترم سایت مبنی بر دسترسی آسان و سریع به بخش های مختلف سایت، نمای ظاهری بهتر و همچنین قابلیت مشاهده بهتر سایت با کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه مد نظر قرار گرفت. پس از بررسی آمار مربوط به مشاهده سایت توسط دستگاه های مختلف و سایر موارد مذکور، طرح اولیه توسط کارشناسان روابط عمومی ارائه و پس از انجام اصلاحات مد نظر اجرا و بارگذاری گردید.

کاربران محترم می توانند نظرات و پیشنهادات خود در مورد طرح جدید را با استفاده از فرم نظرخواهی ذیل و یا از طریق پست الکترونیک pr.malayeru@chmail.ir  برای ما ارسال نمایند.

جهت مشاهده فرم نظرخواهی اینجا کلیک کنید.

 

1398/10/29 يكشنبه
جشنواره ورزشهای همگانی پاییزه دانشجویان دانشگاه ملایر برگزار شد

جشنواره ورزشهای همگانی پاییزه دانشجویان دانشگاه ملایر در دو بخش دانشجویان پسر و دختر و با شرکت 750 نفراز دانشجویان در 9 رشته ورزشی برگزار گردید.

این جشنواره که با حضور پرشور دانشجویان همراه بود در رشته های ورزشی تنیس روی میز، فوتبال دستی، بولینگ، فریزبی، کراسفیت، دارت، طناب زنی، شطرنج و طناب کشی در بخش دختران و دارت، مچ اندازی، بولینگ، فوتبال دستی، طناب کشی، کراسفیت، تنیس روی میز، شطرنج و فوتسال در بخش پسران برگزار گردید و در پایان نفرات برتر هر رشته مشخص شدند که در مراسم اختتامیه این جشنواره مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

"اداره تربیت بدنی دانشگاه"

 

1398/10/22 يكشنبه
مراسم یادبود جانباختگان سانحه دلخراش سقوط هواپیما در دانشگاه ملایر برگزار شد.

مراسم یادبود جانباختگان سانحه دلخراش سقوط هواپیما روز یکشنبه 22 دی ماه با حضور اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان در مسجد دانشگاه ملایر برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ملایر این ضایعه بزرگ را به خانواده جانباختگان این سانحه، دانشگاهیان و عموم مردم تسلیت گفت و با بازماندگان ابراز همدردی نمود.

حجت الاسلام عباسی بروز اشتباه و خطای بزرگ در این سانحه را ناگوار خواند و بر لزوم پیگیری و برخورد با عاملین این اشتباه تاکید کرد.

وی در ادامه به تلاش های بی وقفه و از خود گذشتگی های سپاه پاسداران در تامین امنیت کشور اشاره نمود و بیان داشت: این اشتباه نباید وحدت کشور را که در مراسم تشییع سردار سلیمانی نمونه ای از آن به دنیا نشان داده شد، دچار خدشه کند و به بهانه ای برای ضربه زدن انقلاب و نظام اسلامی توسط دشمنان تبدیل شود.

در پایان مراسم نیز پیام تسلیت و همدردی دانشجویان با خانواده داغدیدگان، توسط یکی از دانشجویان قرائت شد.

همایش ها و رویدادهابیشتر
دستاوردهای دانشگاهبیشتر


دسترسی سریع
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 95863-65719

تلفن: 33339841-81-98

pr@malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید